fbpx

Restoran Pos Sistemi

restoran pos sistemi ve sipariş yönetimi

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2019

Restoran POS Sistemi ve Sipariş Yönetimi

restoran pos sistemi

restoran pos sistemi adisyon ve otomasyon

İyi bir restoran pos sistemi Her tür gıda işletmesine kolaylıkla adapte olur, iş gücünden, zamandan tasarruf sağlar ve kazanç arttırır.


 

Sipariş Yönetimi uygulamalarımız, adisyon yönetiminden, sipariş almaya , paket servis yönetiminden caller id ile arayan kimliği tanımaya, bir adisyon sistemi ‘nde olması gereken tüm temel fonksiyonlara sahiptir.

Restoran POS Sistemi denince, restoran sipariş işlemlerinin yeni nesil teknolojiler kullanılarak etkin bir şekilde yönetilmesi akla gelmelidir. Restoran Adisyon işlemleri manuel girişler yerine el terminalleri veya dokunmatik cihazlar kullanılarak elektronik olarak tutulur ve bulut tabanlı mimariler kullanılarak yıllar boyu saklanabilir.

Robotpos restoran pos sistemini kullanarak, POS Sisteminizden maksimum faydayı elde edebilirsiniz .

Özellikle birden fazda satış noktası bulunan işletmeler için geliştirilmiş merkezi yönetim sistemimiz ile, gerek merkeze ait şubelerin gerekse franchise şubelerin gelir gider hareketleri ayrı ayrı takip edilebilmektedir.

Günümüzde POS Sistemi restoran için elzem bir önem taşımaktadır. POS Sistemi kullanmayan restoran cafe bar ve pastaneler günlük operasyonlarında önemli bir verim kaybı yaşamaktalar.

Daha Az iş gücüyle daha kaliteli ve daha hızlı bir iş akışı sağlıyoruz. Kişi odaklı hataları ortadan kaldırarak, konuklarınıza daha iyi hizmet edebilmeniz için çözümler sunuyoruz.

Yeni Nesil bir POS Sisteminde, olması gereken temel özellikler aşağıda ki gibi sıralanabilir


Neden Robotpos?

En Kolay, En Hızlı , En Sorunsuz Restoran Yönetim Sistemi

İş Akışınıza ve çalışma şeklinize uyum sağlayan, kullanımı pratik, kolay öğrenilen yıllarca sorunsuz kullanacağınız, yönetim çözümlerimiz ile tanışın.

2003 yılından bu yana, Butik işletmelerden, 100’lerce şubesi bulunan restoran ve kafe zincirlerine, uçtan uca yönetim çözümleri üretiyoruz

En İyi İşletmelerin Tercihi

Robotpos Otomasyon Sistemleri – Referanslarımızdan Bazıları
null

Bizim İçin Ne Dediler?

Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin, Firmamız Hakkında Görüşleri.
null

Rakamlarla Robotpos

Robotpos, 11 ülkede 3000’den fazla şubede tercih ediliyor.
null
null

RobotPos'ile tanışmak ister misiniz ?

Katma değerli çözümlerimiz ile tanışmak ve size nasıl faydalı olabileceğimiz konusunu değerlendirmek üzere bizim ile iletişime geçebilirsiniz..

Demo Talep Formu

""
1
İsminizİsminiz
Firma Adı
Telefonyour full name
Mesajınız
0 /
reCaptcha v3
Previous
Next

destek ve cagri merkezi hizmetleri

365 gün Destek İmkanı

Talep ve Sorunlarınız için 7x24 açık çözüm noktası

Uzman ve güler yüzlü ekibimiz ve 7×24 açık Çağrı Merkezimiz ile  kullanıcılarımıza ürünlerimizi kesintisiz olarak kullanmaları için destek hizmeti veriyoruz