);

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

Yüksek Verimlilik, Operasyonel Fayda.

Çok sayıda şubesi bulunan gıda işletmeleri için tasarladığımız Zincir İşletmeler çözümümüz ile işletmenizin uçtan uca tüm operasyon ağını tek bir merkezden kolayca yönetebilir, raporlayabilir ve sorunları en aza indirerek verimliliği maksimuma çıkarabilirsiniz.

Bayi Ağı Yönetimi

Şubelerinizin faaliyetlerini kontrol altında tutun, verimliliği artırın.

Gıda işletmelerinin hizmet türüne göre geliştirdiğimiz Sipariş Yönetimi uygulamalarımız, ihtiyaçlara en kapsamlı şekilde yanıt veriyor. İşletmeler, ilgili modüllerle hizmet kalitelerini bir adım öteye taşıyarak, eksiksiz ve sorunsuz bir sipariş hattı oluşturuyor.

Satış ve sipariş süreçlerini kontrol altında tutar, servis kalitesini iyileştirir ve müşteri memnuniyetini arttırır. Az iş gücüyle kaliteli ve daha hızlı iş akışı sağlar. Kişi odaklı hataları ortadan kaldırır. Anlık raporlar sayesinde doğru ve hızlı iş akışı sağlar.

Operasyonel Yönetim

Tüm şubelerinizi uçtan uca tek bir merkezden yönetebilir, en detaylı şekilde canlı veriler eşliğinde raporlayabilirsiniz. Stoktan sevkiyata, depodan üretim ve lojistiğe kadar iş süreçlerinizin her bir aşamasını kontrol altında tutarak, geleceğe dair planlamayı en doğru biçimde yapmanıza olanak tanıyan Bayi Ağı Yönetimi, verimliliği en üst noktada tutmanıza yardımcı oluyor.

Promosyon Yönetimi

İstediğiniz her yerden şubeleriniz için kampanyalar, kuponlar, özel ürünler ve indirimler tertip edebilir, müşterilerinize özel uygulamalar planlayabilirsiniz. Basit arabirim sayesinde kolayca hazırlayacağınız promosyon ve kampanyaları, özel gün ve saatlere göre organize edebilirsiniz. Müşterilerinizin biriken puanlarını şubeler arası kullanma imkanı sunarsınız.

Personel Yönetimi

Personellerinizin, çalışma saatleri, zaman çizelgeleri, fazla mesai hesaplamaları, satış performansı, güvenlik düzeyleri gibi daha pek çok detayına ulaşabileceğiniz Bayi Ağı Yönetimi modülleriyle, hangi çalışanın hangi veriye erişebileceğini belirlemeniz de mümkün.

Masa Takibi

İnternet’e bağlandığınız herhangi bir yerden şubelerinizin aktif masalarını ve müşteri sayılarını takip edebilir, isteğe göre yeni masa planları oluşturabilirsiniz. Böylelikle nerede olursanız olun, İnternet üzerinden şubelerinizdeki faaliyetleri canlı olarak değerlendirmeniz mümkün.

Menü Özelleştirme

Kullandığınız sistemlerin menülerini kendinize göre kolayca düzenleyip, en çok ihtiyacınız olan modülleri ön plana çıkarabilirsiniz. Böylece sık kullanmadığınız verileri geri plana itip, tercihinize göre kurguladığınız arayüz ile operasyonunuzu kolayca yönetebilir ve gözlemleyebilirsiniz. RobotPos sayesinde bu verileri anlık olarak tüm şubelerinize iletebilirsiniz.

Müşteri Veritabanı

Dilediğiniz şubenin veya tüm şubelerin veritabanına kolayca ulaşabilir, müşterilerin sipariş geçmişi ve kişisel bilgileri gibi verilerini tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz. Hopi ve Müdavim gibi sadakat uygulamaları entegrasyonu da sağlayan Bayi Ağı Yönetimi modülleri, müşteri alışkanlıklarını takip edebilmenize olanak tanıyor.

Bayi Ağı (Franchise) Faydaları

Minimum Sorun Yaşayıp, Maksimum Verimlilik Alın.

Sipariş ve satış işlemlerinin otomatik ve online bir biçimde sisteme aktarıldığı, fatura, sipariş ve sevkiyat modülleri ile entegre çalışarak mağazaların faaliyetlerini anbean merkeze ilettiği Bayi Ağı Yönetimi, verimliliği en yüksek noktaya taşırken sorunları en aza indiriyor.

– Stok, sipariş ve sevkiyat planlamasını kolaylaştırır

– Ürünün ilk sipariş edildiği andan teslim edilene kadarki süreçte tam kontrol sağlar

– Hatalı, fazla ya da eksik sipariş problemlerini çözer

– Sipariş onay sürecini kolaylaştırır

– Merkezi yönetimin ve mağaza ya da bayilerin birbiri ile tam entegre çalışabilmesine olanak sağlar

– E-mail, faks ya da telefon siparişlerinde ortaya çıkabilecek karşılıklı yanlış anlaşılmalardan kaynaklı hataları sıfıra düşürüp verimliliği artırır

– Zamanında sipariş ve teslimat oranlarını iyileştirerek, hem çalışan hem de müşteri memnuniyetini yükseltir

Maliyet Yönetim Sistemi

Cirolarınızı Tek Bir Panelden Kolayca Yönetin.

Maliyet Yönetim Sistemi, zincir işletmeler için yine gerekliliği tartışılmaz bir çözümdür. Zincir kurmanın mantığı birçok işletme faaliyetini tek merkezde birleştirmek ve maliyetleri kısmaktır. Böylece işletmelerin satın alma, raporlama, yönetim v.b. işletme faaliyetleri, merkezi olarak ve daha profesyonelce yapılabilir. RobotPos bu süreçte merkez ekibinin sağ kolu konumundadır.

Ön Muhasebe Sistemi, zincir şubelerinin günlük kasa ve nakit süreçlerini, müşteri cari hesap tahsilatlarını, tedarikçi ödemelerini anlık olarak girebilecekleri ve hesap bakiyelerini takip edebilecekleri bir çözümdür.

Veri Aktarım Sistemi, zincir işletmelerin merkez ofisinde toplanan mali veriyi kurumsal muhasebe yazılımına ya da başka bir uygulama veri tabanına aktarılmasını sağlayan bir RobotPos çözümüdür.

Merkezi Raporlama Platformu

Canlı Verileri Anbean Gözlemleyin, Detaylı Analizler Yapın.

RobotPos stok maliyet yönetim sistemi ile işletmenizin üretimden satışa kadar ki süreçte tüm iç akışınızı yönetmekle beraber öngörülen stok durumuyla kıyaslamanızı ve stok durumuna göre size bilgi aktarımını sağlar.

İşletmenize ve şubelerinize dair en geniş kapsamlı raporlar hazırlamanıza olanak tanıyan Merkezi Raporlama Platformu, genel satış analizlerini, ürün ve personel bazlı satış rakamlarını, kasa raporlarını ve çalışanların performanslarını kolayca görüntüleyip detaylı şekilde değerlendirmenize sunuyor.

İnternet’in olduğu her yerden bilgisayar ya da akıllı cihazlar üzerinden gerçek zamanlı (90 saniye gecikmeli) olarak görüntüleyebileceğiniz Merkezi Raporlama Platformu, iş süreçlerinizi A’dan Z’ye takip etmenize ve kapsamlı veriler oluşturmanıza yardımcı oluyor.

7/24 Teknik Destek İmkanı

Uzman Ekibimiz Her Türlü Sorunlarınızda 7/24 Yanınızda.

Uzman personelleriyle 7 gün 24 saat çağrı merkezi üzerinden destek veren Robotpos, müdahale gerektiren durumlarda Türkiye’nin her yerine en geç 24 saat içinde erişip, söz konusu sorunu çözüme kavuşturuyor.

Genel amacımız müşterilerimizi mutlu etmek kazan/kazandır bakış açımızla günümüz rekabet ortamında işimizi titizlikle yaparak lider konumda olmaktır.

En İyi İşletmelerin Tercihi

Robotpos Otomasyon Sistemleri - Referanslarımızdan Bazıları
null