);

Müşteri Görüşleri

Kaynağımızı, Mutlu Müşterilerimizden Alıyoruz.

Kahve Dünyası

“Kahve Dünyası olarak hem Türkiye hem de yurtdışı mağazalarımızın tümünde 3 yıldır RobotPOS sistemini, son teknolojik gelişmeleri takip eden ve hızlıca müşterilerine sunan bir çözüm firması olmaları sebebiyle, son derece keyifle kullanmaktayız.

Şu ana kadar RobotPOS’a temas eden özellikle çok tarafı olan tüm projelerimizde sergiledikleri işbirlikçi yaklaşım, aksiyon alma süreleri ve ekip tecrübeleri ile bizlere ne kadar doğru bir tercih olduklarını, ne kadar güvenilir bir iş ortağı olduklarını çalıştığımız bu kısa sürede fazlasıyla kanıtladılar.”

Ebru Sonay BORİŞ
Kahve Dünyası & Baylan/ Bilgi Sistemleri Müdürü

ISS Türkiye

“Dünya’nın en büyük hizmet şirketi olan ISS’in kültüründe üç temel faktör vardır. Yasal uyumluluk, 7/24 kesintisiz destek-hızlı aksiyon, kurumsal ve sürdürülebilir hizmetin uygun maliyetlerde alınabiliyor olması.

Robotpos kendileri ile çalıştığımız 3 yıl boyunca keşif, teklif, teknik destek, eğitim ve operasyon gibi tüm önemli süreçlerimizi hatırlatmaya bile ihtiyaç duymadan özveriyle takip etmektedir. Aynı zamanda güven veren disiplinli çalışma sistemiyle cafe ve alacarte projelerimizde bizim önemli bir iş ortağımızdır. Teknolojik ürünlerde en önemli konu özellikle destek süreçleridir.

Çalıştığımız süre içerisinde yetkin, gerekli bilgi ve donanıma sahip, mutlaka çözüm odaklı sonuçlarla profesyonel yaklaşım sunan Robotpos ekibini daima yanımızda hissediyor ve aradığımızda kolayca ulaşabiliyoruz. ISS ailesi için değerli olan kurumsal yaklaşımları neticesinde yeni açılan projelerimizde de birlikte çalışıyor, memnuniyetle Robotpos ürünlerini kullanmaya devam ediyoruz. “

Gürkan Oktay, ISS Türkiye – IT Genel Müdür Yardımcısı

Tavada Tavuk

“2014 yılında uzman kadrosu ve farklı bakış açısı ile yola çıkan firmamız gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır. 50’yi aşkın şubemizde 5 yılı aşkın süredir çalıştığımız Robotpos bu süreçte hep yanımızda oldu. Şubelerimizin ve merkezimizin yönetim ve otomasyon sistemlerinde Robotpos’un hizmetleri ve tecrübesiyle yol alıyoruz. Konusunda uzman destek ekibi ve uzun ömürlü çözümleri sayesinde iş süreçlerinde aksama yaşamadığımız gibi gün geçtikçe hız kazanıyoruz…”

Ozan KIRAN
Tavada Tavuk Genel Müdürü

Etiler Marmaris

“İstanbul yiyecek kültürüne kattığı değişmez lezzetlerini önce tüm Türkiye’ye ardından da yurtdışına taşımak hedefi doğrultusunda hızla ilerleyen Etiler Marmaris, otomasyon çözümleri konusunda da %100 yerli olan Robotpos ‘u tercih etti.

Otomasyon sistemi değişikliği sürecinde bir çok firma ile görüştük. Bu süreçte Robotpos’un onlarca hatta yüzlerce şubesi olan operasyonları başarıyla yönettiğine şahit olduk. Bugün “%100 Yerli, Kaliteli ve Güvenli” sloganıyla, Türkiye’nin en iyi tedarikçileriyle çalışıyoruz. Robotpos Ailesi ile tanıştığımızdan bu yana verimlilik noktasında çok büyük yol aldık.”

Bahar TAYGUR
Etiler Marmaris / Genel Koordinatör

İntiba Döner

“2015 yılında tanıştığımız Robotpos çözümlerini 4 yıldır keyifle kullanıyoruz. Robotpos Otomasyon Sistemleri, güvenilir bir iş ortağı olmasının yanında, iş süreçlerine değer katan çözümler sunarak, işletmelerin altyapı noktasında çağın gerekliliklerine ayak uydurmasına yardımcı oluyor. Robotpos ile 6 satış noktamızın verilerini canlıya yakın bir şekilde raporluyoruz. Bir yandan satış noktalarımızın Stok, Maliyet ve Üretim İşlemlerini yönetirken, bir yandan da Çağrı Merkezi ve Yemek Sepeti Modülleri ile Paket Servis Operasyonumuzu hızlı, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyetimizi arttırıyoruz, teşekkürler Robotpos… ”

Oğuz KARADUMAN
İntiba Döner Yönetim Kurulu Başkanı

Malatya Pazarı

“İnanıyorum ki sektörümüzde yer alan işletmeler için sorunsuz ve kolay bir otomasyon sistemiyle çalışmak büyük önem taşır. Robotpos bu açıdan son derece başarılı çözümler sunuyor. Sistemlerine kolayca adapte olduk ve personelimiz Robotpos’un uygulamalarını öğrenmekte hiç sorun yaşamadı. Ayrıca sektörel çözümler sunması ve entegrasyon desteği bizim için belirleyici oldu.

8 Yılı aşkın süredir Tüykiye, Avrupa ve Arabistan operasyonlarımızda, Robotpos ürünlerini büyük bir güvenle kullanmaya devam ediyoruz.”

Mustafa Öztürk
Bilgi İşlem Sorumlusu / Malatya Pazarı Kuruyemişçilik

Asuman

“Asuman olarak, açıldığımız günden bu yana, mümkün olan her konuda, alanında başarılı ve güvenilir yerli markalarla ve tedarikçilerle çalışmaya, iş ortaklığı kurmaya gayret ediyoruz. Otomasyon sistemimizi 2018 yılında değiştirmeye karar verdiğimizde, Robotpos ile bu bakış açımız sayesinde tanıştık.
Sağladıkları 7/24 teknik destek ve anında canlı veriye ulaşabilmemiz, ihtiyaçlarımıza ve sorunlarımıza çözüm bulma gayretleri, işbirlikçi yaklaşımları bizi en memnun eden konular arasında.
Dünya çapında bir markalaşma sürecinde olan bir gıda işletmesi olarak bu süreçte Robotpos’un çözüm ortaklığı ile ilerlemeyi umuyoruz. ”

Ceylan BAĞBAKAN
Kurumsal İletişim Müdürü / Asuman

ceylan_asuman

Dönerci Ali Usta

“Dönerci Ali Usta olarak 4 şubemizde de son derece yoğun bir operasyon yönetiyoruz. Geçmişte pek çok sistem denedikten sonra Robotpos ile tanıştık. Her gıda işletmesi gibi bizim için de faaliyetlerimizin kesintiye uğramaması ve sorunsuz yürümesi çok önemli.

Yaklaşık 9 yıldır Çağrı Merkezi ve Yemek Sepeti Operasyonumuzda dahil olmak üzere tüm operasyonumuzu kesinti yaşamadan sürdürüyoruz. Teknik destek ihtiyacı olan durumlarda, telefonla uzmanlara kolaylıkla ulaşabildiğimiz gibi sahada çözülmesi gereken ihtiyaçlar için de teknik ekip birkaç saat içerisinde müdahalede bulunuyor.”

Ali ÖZCAN
Dönerci Ali usta / Yönetim Kurulu Başkanı

Kayseri Mutfağı

“İşletme kültürümüz için raporlama ve değerlendirme olmazsa olmaz önem taşıyor. Robotpos’un bu noktada çok başarılı olduğunu duymuştuk fakat çalışmaya başladıktan sonra duyduklarımızdan çok daha kapsamlı ve düzenli çözümlerle karşılaştık. Robotpos’un ürün ve hizmetleri, ihtiyaçlarımızı eksiksiz bir şekilde karşıladı…”

Hacı Hakan KUMUŞ
Genel Koordinatör / Kayseri Mutfağı

chillbox müşteri röportaj resim (003).jpg

The Coffee Factory & Chillbox

“Robotpos’un çözümleri sayesinde bütün operasyonumuzu stoktan satış yönetimine, muhasebeden lojistik ağı yönetimine kadar A’dan Z’ye tek bir merkezden yönetebiliyoruz. İnternet’in olduğu herhangi bir yerden sistemlere ulaşıp, anında raporlama yapabilmek, hem zaman hem de maliyet avantajı yaratıyor. Bu sayede 7 gün 24 saat işletmemiz hakkında canlı veriye bulunduğumuz yerden ulaşabiliyor ve değerlendirme yapabiliyoruz…”

Erol Şahin
Marka Sahibi / The Coffee Factory & Chillbox

Özcanlar Köfte

” Robotpos Otomasyon Çözümleri’nden önce işleyişteki hızımız şimdiki ile mukayese edilemezdi.

Robotpos bütün ihtiyaçlarımızı tek bir merkezde bir araya getirdiği gibi, 7/24 teknik destek noktasında da son derece hızlı çözümler sunuyor… “

Atanur Yenice

Genel Müdür Yardımcısı / Özcanlar Köfte