);

Müşteri Görüşleri

Müşterilerimizin mutluluğu en değerli motivasyon kaynağımız..

Kahve Dünyası

“Kahve Dünyası olarak hem Türkiye hem de yurtdışı mağazalarımızın tümünde 3 yıldır RobotPOS sistemini, son teknolojik gelişmeleri takip eden ve hızlıca müşterilerine sunan bir çözüm firması olmaları sebebiyle, son derece keyifle kullanmaktayız.

Şu ana kadar RobotPOS’a temas eden özellikle çok tarafı olan tüm projelerimizde sergiledikleri işbirlikçi yaklaşım, aksiyon alma süreleri ve ekip tecrübeleri ile bizlere ne kadar doğru bir tercih olduklarını, ne kadar güvenilir bir iş ortağı olduklarını çalıştığımız bu kısa sürede fazlasıyla kanıtladılar.”

Ebru Sonay BORİŞ
Kahve Dünyası & Baylan/ Bilgi Sistemleri Müdürü

ISS Türkiye

“Dünya’nın en büyük hizmet şirketi olan ISS’in kültüründe üç temel faktör vardır. Yasal uyumluluk, 7/24 kesintisiz destek-hızlı aksiyon, kurumsal ve sürdürülebilir hizmetin uygun maliyetlerde alınabiliyor olması.

Robotpos kendileri ile çalıştığımız 3 yıl boyunca keşif, teklif, teknik destek, eğitim ve operasyon gibi tüm önemli süreçlerimizi hatırlatmaya bile ihtiyaç duymadan özveriyle takip etmektedir. Aynı zamanda güven veren disiplinli çalışma sistemiyle cafe ve alacarte projelerimizde bizim önemli bir iş ortağımızdır. Teknolojik ürünlerde en önemli konu özellikle destek süreçleridir.

Çalıştığımız süre içerisinde yetkin, gerekli bilgi ve donanıma sahip, mutlaka çözüm odaklı sonuçlarla profesyonel yaklaşım sunan Robotpos ekibini daima yanımızda hissediyor ve aradığımızda kolayca ulaşabiliyoruz. ISS ailesi için değerli olan kurumsal yaklaşımları neticesinde yeni açılan projelerimizde de birlikte çalışıyor, memnuniyetle Robotpos ürünlerini kullanmaya devam ediyoruz. “

Gürkan Oktay

ISS Türkiye – IT Genel Müdür Yardımcısı

Tavuk Dünyası

Her şey bir keşifle başladı. Reçetesi bizde saklı eşsiz soslar ve çeşit çeşit baharatlar ile 12-14 saat marine ettiğimiz tavuklarımız,
akıl almaz bir lezzet hikayesine dönüştü.
2011 yılında kurulan markamız bu gün 50 ye yakın şehirde 190 dan fazla restoranı ile tavuk ağırlıklı menülerini tüketicilerle buluşturuyor.
Kurulduğu günden bu yana tüketicilere alışılmışın dışında bir konsept sunan markamız Türkiye de kendine yepyeni bir kulvar oluşturdu ve
Türkiye İtibar Endeksi araştırmasında Restoran Sektörü kategorisinde “Türkiye’nin en itibarlı Beyaz Et Zinciri Markası” seçildi.
Kalitesini budenli önemseyen bir marka olarak otomasyon sistemi konusunda karar vermemiz hiç de kolay olmadı.
Uzun süren araştırmalarımız sonucunda Robotpos ile çalışmaya başladık.
Şuan 190 dan fazla mağazamızda Robotpos ile çalışıyoruz. Geçen 8 yıl bize ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gösterdi.
Sürekli yeni projeler geliştiren bir marka olarak, Robotpos hızlı ve müşteri odaklı çözümleri ile tüm operasyonel ihtiyaçlarımızda
bize her daim yanımızda olduğunu hissettiriyor.

Erhan KARAKOÇ
Tavuk Dünyası Satış ve Operasyon Direktörü

tavada tavuk
carmoloscoffee restoran otomasyonu pos sistemi

Doyuyo-Carmelo Coffee

Pardo Food olarak geçmişimizde Türkiye’nin önde gelen gıda markalarının bayiliklerini yürüttük. Bu süreçte 12 kadar işletmeyi Franchise olarak yönettik. 2011 yılına geldiğimizde tüm geçmiş tecrübemiz ve ortaklarımız ile Türkiye’de AVM food court konseptlerine farklı bir soluk getiren Tavuk Dünyası markasını kurduk. 2015 yılı sonlarında yaklaşık 80 şubeye ulaşan markamızı Mediterra Capital ile ortaklık yaparak büyütmeye devam ettik. 2017 Haziran ayına kadar Tavuk Dünyası’nda kurucu ortak ve yönetim kurulu üyesi olarak devam ettiğimiz markayı, 135 şubeye ulaşmış olarak Mediterra Capital’e devrettik.
Tavuk Dünyası konseptini geliştirdikten sonra Carmelo’ Coffee markasını ortaya çıkaran ekibimiz, yeni markamız Doyuyo İle benzersiz bir konsept sunuyor.
Gerek Franchise yönetimi yaptığımız, gerekse kendi markalarımızı yönettiğimiz dönemlerde en önemli ihtiyaçlarımızdan biri, işletmelerimizi yönettiğimiz ve takip ettiğimiz Restoran Otomasyon Sistemimiz oldu.
Bu konuda 10 yılı aşkın süredir Robotpos ile çalışıyoruz. Yıllardır geçirdiğimiz süreçlerde Robotpos en önemli yol arkadaşlarımızdan biri oldu. Satış, Kasa, Stok, Maliyet ve Sipariş takibi gibi konularda mevcut çözümleri, taleplerimize verdikleri hızlı yanıtlar, sorun çözmede gösterdikleri pozitif yaklaşımlar, hızlı ve kaliteli servis anlayışları ile bizim için vazgeçilmez iş ortaklarımızdan biri oldular.
Tüm markalarımızda Robotposu keyifle kullanmaya devam ediyoruz, teşekkürler Robotpos…

Mustafa Sait KAYA
Tavuk Dünyası –Doyuyo-Carmelo Coffee CO-FOUNDER

Gönül Kahvesi

Butik bir kahve evi olan Gönül Kahvesi Markası 2002 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermekte, Türk kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır.
Markamız, “Türk Kahvesi”ne hak ettiği itibarı “Gönül Harmanı” ürünü ile kazandırmıştır.
İlk şubesini 2002 yılında İzmir’de açan Gönül Kahvesi, bugün Türkiye’de ve yurt dışında 81 şubesiyle, kendi iş alanında en bilinen marka olma hedefini belirleyerek; kendine özgü ürün gamı,
mağaza konsepti ve yaratıcı-yenilikçi yaklaşımıyla, hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.
Bizim gibi zincir işletmelerde belirlenen hedeflere ulaşmada en önemli ihtiyaçlardan bir tanesi, kullandığınız Restoran Otomasyon sistemidir.
Gönül Kahvesi olarak bu konuyu son derece önemsiyoruz. Robotpos ile yaklaşık 6 yıl önce tanıştık.
Markamız Robotpos’un ilgili ürünlerini kullanarak 80’i aşkın şubemizde satış, sipariş, stok, kasa, denetim ve daha pek çok takibini rahatlıkla gerçekleştirebiliyor.
Ayrıca konusunda yetkin ve deneyimli saha ve çağrı merkezi personelleri ile ihtiyaç duyduğumuz her an hızlı ve kaliteli servis hizmeti alabiliyoruz.

Yaman Yardımcı
Gönül Kahvesi – Yönetim Kurulu Başkanı

Restoran Otomasyonu Gönül Kahvesi

Tavada Tavuk

“2014 yılında uzman kadrosu ve farklı bakış açısı ile yola çıkan firmamız gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır. 50’yi aşkın şubemizde 5 yılı aşkın süredir çalıştığımız Robotpos bu süreçte hep yanımızda oldu. Şubelerimizin ve merkezimizin yönetim ve otomasyon sistemlerinde Robotpos’un hizmetleri ve tecrübesiyle yol alıyoruz. Konusunda uzman destek ekibi ve uzun ömürlü çözümleri sayesinde iş süreçlerinde aksama yaşamadığımız gibi gün geçtikçe hız kazanıyoruz…”

Ozan KIRAN
Tavada Tavuk Genel Müdürü

Etiler Marmaris

“İstanbul yiyecek kültürüne kattığı değişmez lezzetlerini önce tüm Türkiye’ye ardından da yurtdışına taşımak hedefi doğrultusunda hızla ilerleyen Etiler Marmaris, otomasyon çözümleri konusunda da %100 yerli olan Robotpos ‘u tercih etti.

Otomasyon sistemi değişikliği sürecinde bir çok firma ile görüştük. Bu süreçte Robotpos’un onlarca hatta yüzlerce şubesi olan operasyonları başarıyla yönettiğine şahit olduk. Bugün “%100 Yerli, Kaliteli ve Güvenli” sloganıyla, Türkiye’nin en iyi tedarikçileriyle çalışıyoruz. Robotpos Ailesi ile tanıştığımızdan bu yana verimlilik noktasında çok büyük yol aldık.”

Bahar TAYGUR
Etiler Marmaris / Genel Koordinatör

İntiba Döner

“2015 yılında tanıştığımız Robotpos çözümlerini 4 yıldır keyifle kullanıyoruz. Robotpos Otomasyon Sistemleri, güvenilir bir iş ortağı olmasının yanında, iş süreçlerine değer katan çözümler sunarak, işletmelerin altyapı noktasında çağın gerekliliklerine ayak uydurmasına yardımcı oluyor. Robotpos ile 6 satış noktamızın verilerini canlıya yakın bir şekilde raporluyoruz. Bir yandan satış noktalarımızın Stok, Maliyet ve Üretim İşlemlerini yönetirken, bir yandan da Çağrı Merkezi ve Yemek Sepeti Modülleri ile Paket Servis Operasyonumuzu hızlı, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyetimizi arttırıyoruz, teşekkürler Robotpos… ”

Oğuz KARADUMAN
İntiba Döner Yönetim Kurulu Başkanı

Malatya Pazarı

“İnanıyorum ki sektörümüzde yer alan işletmeler için sorunsuz ve kolay bir otomasyon sistemiyle çalışmak büyük önem taşır. Robotpos bu açıdan son derece başarılı çözümler sunuyor. Sistemlerine kolayca adapte olduk ve personelimiz Robotpos’un uygulamalarını öğrenmekte hiç sorun yaşamadı. Ayrıca sektörel çözümler sunması ve entegrasyon desteği bizim için belirleyici oldu.

8 Yılı aşkın süredir Tüykiye, Avrupa ve Arabistan operasyonlarımızda, Robotpos ürünlerini büyük bir güvenle kullanmaya devam ediyoruz.”

Mustafa Öztürk
Bilgi İşlem Sorumlusu / Malatya Pazarı Kuruyemişçilik

Asuman

“Asuman olarak, açıldığımız günden bu yana, mümkün olan her konuda, alanında başarılı ve güvenilir yerli markalarla ve tedarikçilerle çalışmaya, iş ortaklığı kurmaya gayret ediyoruz. Otomasyon sistemimizi 2018 yılında değiştirmeye karar verdiğimizde, Robotpos ile bu bakış açımız sayesinde tanıştık.
Sağladıkları 7/24 teknik destek ve anında canlı veriye ulaşabilmemiz, ihtiyaçlarımıza ve sorunlarımıza çözüm bulma gayretleri, işbirlikçi yaklaşımları bizi en memnun eden konular arasında.
Dünya çapında bir markalaşma sürecinde olan bir gıda işletmesi olarak bu süreçte Robotpos’un çözüm ortaklığı ile ilerlemeyi umuyoruz. ”

Ceylan BAĞBAKAN
Kurumsal İletişim Müdürü / Asuman

ceylan_asuman

Dönerci Ali Usta

“Dönerci Ali Usta olarak 4 şubemizde de son derece yoğun bir operasyon yönetiyoruz. Geçmişte pek çok sistem denedikten sonra Robotpos ile tanıştık. Her gıda işletmesi gibi bizim için de faaliyetlerimizin kesintiye uğramaması ve sorunsuz yürümesi çok önemli.

Yaklaşık 9 yıldır Çağrı Merkezi ve Yemek Sepeti Operasyonumuzda dahil olmak üzere tüm operasyonumuzu kesinti yaşamadan sürdürüyoruz. Teknik destek ihtiyacı olan durumlarda, telefonla uzmanlara kolaylıkla ulaşabildiğimiz gibi sahada çözülmesi gereken ihtiyaçlar için de teknik ekip birkaç saat içerisinde müdahalede bulunuyor.”

Ali ÖZCAN
Yönetim Kurulu Başkanı / Dönerci Ali Usta

Kayseri Mutfağı

“İşletme kültürümüz için raporlama ve değerlendirme olmazsa olmaz önem taşıyor. Robotpos’un bu noktada çok başarılı olduğunu duymuştuk fakat çalışmaya başladıktan sonra duyduklarımızdan çok daha kapsamlı ve düzenli çözümlerle karşılaştık. Robotpos’un ürün ve hizmetleri, ihtiyaçlarımızı eksiksiz bir şekilde karşıladı…”

Hacı Hakan KUMUŞ
Genel Koordinatör / Kayseri Mutfağı

chillbox müşteri röportaj resim (003).jpg

The Coffee Factory & Chillbox

“Robotpos’un çözümleri sayesinde bütün operasyonumuzu stoktan satış yönetimine, muhasebeden lojistik ağı yönetimine kadar A’dan Z’ye tek bir merkezden yönetebiliyoruz. İnternet’in olduğu herhangi bir yerden sistemlere ulaşıp, anında raporlama yapabilmek, hem zaman hem de maliyet avantajı yaratıyor. Bu sayede 7 gün 24 saat işletmemiz hakkında canlı veriye bulunduğumuz yerden ulaşabiliyor ve değerlendirme yapabiliyoruz…”

Erol Şahin
Marka Sahibi / The Coffee Factory & Chillbox

Özcanlar Köfte

” Robotpos Otomasyon Çözümleri’nden önce işleyişteki hızımız şimdiki ile mukayese edilemezdi.

Robotpos bütün ihtiyaçlarımızı tek bir merkezde bir araya getirdiği gibi, 7/24 teknik destek noktasında da son derece hızlı çözümler sunuyor… “

Atanur Yenice

Genel Müdür Yardımcısı / Özcanlar Köfte

saydanlar robotpos

Saydanlar Kanaat Lokantası

“Saydanlar Kanaat Lokantası yeme-içme sektöründeki 55. yılını doldurmuş olan bir işletme olarak restoran otomasyon sistemlerini yaklaşık iki yıldan bu yana kullanan bir aile şirketi ve esnaf lokantası.

Geçmişimizden aldığımız tecrübe ve güçle yatırımını tamamladığımız yeni yerimizde müşterilerimize daha iyi ve modern hizmet sunabilmek için otomasyon sistemi olarak Robotpos’ u tercih ettik. Çünkü yerli yatırımların özellikle yazılım alanında desteklenmesine inanıyoruz.

Robotpos’ un sektöründe fark yaratan, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışmalarını takip ettik ve bu sistemi kullanmaya karar verdik.

Yapmış olduğumuz otomasyon yatırımından memnunuz. Projelendirme, satış, kurulum ve teknik destek süreçlerinde tecrübeli ve güler yüzlü kadrosuyla her zaman bizleri memnun ettiler. Dostlukları için tüm ekibe teşekkürler. Başarılarınızın devamını dileriz”

Adnan SAYDAN

Marka Sahibi / Saydanlar Kanaat Lokantası

Tükkan Karaköy

İstanbul’un köklü ve tarihi semtlerinden Karaköy’de misafirlerini ağırlayan Tükkan, ilk bakışta sanat galerilerini anımsatan dekorasyonu, ardından iştah kabartan lezzetleri ve benzersiz kokteylleri, sokaklara taşan eğlenceli partileri ile İstanbulluların Karaköy’deki vazgeçilmez buluşma noktası olmuş durumda.
Yola çıkarken bu kadar titiz ve özenerek hazırladığımız işletmemizin, otomasyon sistemini de titizlikle seçtik ve Robotpos ile çalışmaya başladık.
İşimiz gereği gece geç saatlere kadar çalışabiliyoruz. Robotpos 7/24 Destek hizmetleri ile her ihtiyacımız olduğunda bize yanımızda olduğunu hissettirdi.
Ayrıca kullanıcı dostu arayüzleri ve her ihtiyacımıza cevap veren raporlamaları ile Robotpos’u keyifle kullanmaya devam ediyoruz.

Selim Diker

Marka Sahibi / Tükkan Karaköy

Tukkan-Karakoy-Selim-Diker-b
restoran otomasyonu

Selimiye Muhallebicisi

“Selimiye Muhallebicisi olarak hızlı ve sorunsuz servis her zaman önceliğimiz olmuştur. Müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir kılmak amacıyla otomasyon sistemindeki tercihimizi Robotpos olarak belirledik. Robotpos’un bir çok tekli ve zincir işletmede kullanıldığını biliyorduk. Bu süreçte anladık ki Robotpos ile tanışmakta ve çözüm ortağı olmakta çok doğru karar vermişiz. 7/24 nitelikli desteklerinden, yaklaşımlarının sürekli çözüm odaklı olmasından dolayı çok memnunuz. Teşekkürler Robotpos.”

Osman ÜLKER

Genel Müdür / Selimiye Muhallebicisi

Çeltik Kebap

“Türk mutfak kültürünü 1974 yılından beri müşterilerine sunan, sağlık ve temizlik anlayışını kaliteli hizmet ilkesiyle bütünleştiren markamız için, kalitenin sürekliliğinin bir parçasının da otomasyon sistemi olduğunun bilincindeyiz.

Çok yoğun bir şekilde gerçekleşen paket siparişleri ve Yemek Sepeti siparişlerini, Robotpos’un çözümleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetebilmekteyiz. Satış operasyonlarını basit ve hızlı bir şekilde yönetebilirken, anlık olarak alabildiğimiz detaylı raporlar sayesinde işletmemizin performansını rahatlıkla ölçebiliyoruz.
Yoğun operasyonlarımızı yönetirken destek ihtiyacımız olduğu durumlarda ise destek ekibinin 7/24 yanımızda olması kendimizi güvende hissetmemizi sağlıyor.”

Suat İnal
Marka Sahibi / Çeltik Kebap

Restoran otomasyonu Çeltik Kebap
restoran pos sistemi bahadir yesil

İstinye Tavukçusu

“Robotpos, işletmelerimizdeki operasyonel işleyişin akışında ve hızlı şekilde değerli müşterilerimize servisin sağlanmasında etkin rol oynamaktadır. İşletme yetkililerine etkin bir canlı raporlama aplikasyonu sunan Robotpos, dilediğimiz yerden cirolarımıza ulaşmamızı sağlıyor. Birden fazla şube yönetimi söz konusu olduğunda, bu canlı raporlama bizler için ciddi önem arz ediyor.

7/24 ulaşılabilir ve nitelikli destek alabildiğimiz Robotpos’u tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Teşekkürler Robotpos.”

Ali Bahadır YEŞİL

Yön Kur. Bşk. Yrd. / İstinye Tavukçusu

Konak Restaurant Büyükada

İstanbulun incisi ve en güzel ilçesi Adalar yani nam-ı diğer Prens Adaları, Kınalıada, Burgazada, Heybeliada , Büyükada Sedefada ‘larından oluşmaktadır.

Adından da anlaşıldığı gibi Büyükada bu beş adanın en büyüğüdür.

Konak Lokantası 1979 yılında geleneksel Türk-Osmanlı Mutfağında uzun süre çırak, aşçı ve şef aşçı olarak emek vermiş Asım, Kerim Düzcan kardeşler tarafından Büyükada’da kuruldu.

1986 yılında “Büyükada Konak Et ve Balık Lokantası” adıyla geleneksel Türk-Osmanlı Mutfağını en iyi şekilde temsil ederek Büyükada’nın hatta tüm İstanbul’un en özel lokantalarından biri haline geldi.

İşletmemizde özellikle yaz aylarında son derece yoğun bir operasyon yürütüyoruz.

Al Götür, Masaya Servis ve Paket servisi hepsi bir arada yürüyor. Bundan 5 sene önce otomasyon sistemimizi değiştirmeye karar verdik ve bu yoğunluğun altından kalkabilecek,

sağlam, hızlı, sorunsuz ve kaliteli destek hizmeti sunan bir firma aramaya başladık. O günlerde tanışıp 5 yılı aşkın süredir çalıştığımız Robotpos bize ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gösterdi.

Kerim DÜZCAN

İşletme Sahibi / Konak Restaurant Büyükada

Konak restauran Büyük ada restoran otomasyon
cinaraltı kebap restoran otomasyonu

Çınaraltı Kebap

“Uzun yıllar restoranımızda otomasyon sistemi olmadan operasyonumuzu yürütmeye çalıştık. İlk şubemizde yoğun paket olması, bizlere sistematik bir operasyona geçmemizi zorunlu kıldı. Müşterilerimizin kaydını tutabileceğimiz, aradıkların da kendilerini tanıyabileceğimiz profesyonel bir yazılıma ihtiyacımız vardı. Bu aşamada sektörde bilindik markalar ile görüşmelerde bulunduk. Yaptığımız kapsamlı araştırmalar sonucunca ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek fiyat/performans oranı en yüksek sistemin Robotpos Otomasyon Sistemi olduğuna karar verdik. Bu kararımızın doğruluğunu kısa sürede bizlere kanıtladılar. Yakın zamanda ikinci şubemizi de açtık. Bu şubemizde de Robotpos’u severek kullanıyoruz. İşletmelerinde sorunsuz bir otomasyon arayışı içinde olanlara Robotpos’u öneriyoruz…”

Müjgan GÜRSOY – Abdullah ALCELLAT

İşletme Ortağı / Çınaraltı Kebap

Bonamade Bakery & Eatery

Bonamade olarak müşterilerimize sunmak için hazırladığımız her ürünü dikkatlice özenle dizayn ediyoruz. Tabi sunduğumuz her ürünün arkasında emek ve özveri olduğu kadar işletmenin dinamik ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan teknoloji uygulamaları da mevcut. Bu uygulamalardan en önemlisi olarak ROBOTPOS, bütün süreçlerimizde işletmemizi daha huzlı ve sorunsuz yönetebilmemiz için gereken işbirilğini bizlere sunmakta.

Son 1 yıldan beri diğer sistemlerimiz ile entegre olarak kullandığımız ROBOTPOS sayesinde, sadece ürün satış ve masa yönetimi değil, aynı zamanda anlık stok ve karlılık takibini de yapabiliyoruz. Geliştirdiğimiz her projede bizlere sürekli olarak destek olan ROBOTPOS’u gelişmekte olan tüm işletmelere öneriyoruz.

Fatih TEKİN

Finans Müdürü / Bonamade Bakery & Eatery

restoran otomasyonu bonamade bakery
gencellar-et-restoran-otomasyonu

Gencallar Et ve Sucukları & Bi Lokum Et Steakhouse

“Tekstil sektöründe ismini duyurmuş “Gencal Ailesi” olarak artık gıda sektöründe de yerimizi aldık. Seksen yılın verdiği tecrübe ve güven ile “Gencallar Et ve Sucukları” – “Bi Lokum Et Steakhouse” markalarını oluşturduk. İlk şubemizi de Acıbadem’de açtık.

Güveni bu denli önemseyen bir marka olarak otomasyon sistemi seçiminde “Robotpos” ile çözüm ortaklığına karar verdik. Hızlı ve kaliteli servis anlayışları ile bizim için vazgeçilmez iş ortaklarımızdan biri oldular. Tüm markalarımızda Robotpos’u güvenle kullanmaya devam ediyoruz. Teşekkürler Robotpos.”

Fatih GENCAL

Marka Sahibi /Gencallar Et ve Sucukları & Bi Lokum Et Steakhouse

Wellclub Spor ve Yaşam Merkezi

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi olarak Anadolu yakasında yaşayan ve çalışan bireyler ile bölgemizin değerli çalışanları için sağlıklı yaşamı, spor ve birliktelik ruhunu desteklemek amacıyla en modern ve en kapsamlı spor ve yaşam tesisini hayata geçirdik . Tesisimiz bünyesinde İtalyan yemekleri sunduğumuz LaChitarra ve Dünya Mutfağı menüsüne sahip Cafe Zenzero yu hizmete açtık.
Robotpos ile yapmış olduğumuz işbirliği ile tüm süreçlerimizi ölçülebilir veriler desteğiyle kolayca yönetme imkanına kavuşmuş olduk. Hizmet öncesi ve sonrasındaki yaklaşımları çözüm odaklı destekleri için Robotpos ailesine teşekkür ederiz.

Özgür GEDİKOĞLU
Satın Alma Müdürü / Wellclub Spor ve Yaşam Merkezi

Wellclub Spor ve Yaşam Merkezi