fbpx

Kurumsal

Restoran Otomasyon konusunda Türkiye'nin önde gelen kurumlarına çözümler üretiyoruz

Robotpos Otomasyon Sistemleri

Gıda işletmeleri için çözümler üretiyoruz.

Biz Kimiz?

Tek işimiz var ve işimizi çok seviyoruz...

2003 yılından bu yana yalnızca gıda firmaları için, Satış ve Merkezi Yönetim Çözümleri üretiyoruz.

İlk günkü heyecanımız ve yıllardır hizmet vermekte olduğumuz kullanıcılarımızın geri bildirimleri ile, her geçen gün biraz daha uzmanlaşıyor her geçen gün işimizi daha çok seviyoruz.

Başarılı olmanın tek yolunun “müşteri memnuniyetinden” geçtiğini biliyor ve tüm iş süreçlerimizi bu ilke çerçevesinde yapılandırıyoruz.

Müşteri Odaklı Çözümler

Butik Çözümler Üretiyoruz

%100 yerli ürün ve hizmetleriyle, değişen mevzuatlara anında adapte olan ve gıda işletmelerinin faaliyetlerini kesintisiz sürdürmelerini sağlayan Robotpos, özelleştirilebilen çözümleri sayesinde işletmelere tam uyumluluk sunarken, ihtiyaçlara hızlı ve etkin çözümler vadediyor.

Misyonumuz

Ülkemizdeki gıda işletmeciliğinin altyapı standartlarını dünya kalitesine yükselterek, hem şirketlere değer kazandırmak hem de müşterilerine en hızlı ve sorunsuz çözümler sunmak hedefiyle yola koyulan Robotpos, bu amaçla 16 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor.

Ürün ve hizmetleriyle sadece Türkiye’de değil,  10 farklı ülkede de yer alan Robotpos, gelecek yıllarda daha çok ülkeye açılarak, gıda işletmeciliği özelinde otomasyon sistemleri alanının Türkiye’den çıkan öncü firması konumunu güçlendirmeyi planlıyor.

Vizyonumuz

Dijitalleşen dünyanın ihtiyaçlarını farkında olan, ürün ve sistemlerini tüm dünyayı takip ederek geliştiren ve özelleştiren Robotpos, müşterilerini çağın gereklerine uygun otomasyon sistemleriyle buluşturuyor.

Türkiye’yi başarıyla temsil eden gıda işletmelerinin ardındaki çözüm ortağı olmak ve katma değer yaratarak müşterileriyle omuz omuza yeni başarılara imza atmak isteyen Robotpos, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı disiplin edinerek faaliyetlerini sürdürüyor.

restoran otomasyon programı

destek ve cagri merkezi hizmetleri

365 gün Destek İmkanı

Talep ve Sorunlarınız için 7x24 açık çözüm noktası

Uzman ve güler yüzlü ekibimiz ve 7×24 açık Çağrı Merkezimiz ile  kullanıcılarımıza ürünlerimizi kesintisiz olarak kullanmaları için destek hizmeti veriyoruz

En İyi İşletmelerin Tercihi

Robotpos Otomasyon Sistemleri - Referanslarımızdan Bazıları
null