fbpx

Yeni Nesil POS Yazılım Sistemleri

Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2019

Birkaç yıl önce, Point of Sale (satış noktası çözümleri) sistemlerinin tek bir amacı vardı: sadece satış işlemlerini yapmak.

Servis personeli, müşterilerin siparişlerini kağıt makbuzlara not eder ve onları mutfağa götürürdü ya da günlük kampanya ve promosyonlar ile ilgili kasiyer ve garsonların anlık olarak bilgilendirilmesi gerekirdi.

Müşteri sadakat uygulamaları sadece uzun süre çalışan personelin müşteri tanıması üzerine uygulanabiliyordu. Sipariş işlemleri genellikle kulaktan kulağa şeklinde olduğu için mutlaka hata ve eksikler oluyordu.

Mevcut durum

Bugün, tüm bu etkileşimler, basit bir Satış Noktasından Hizmet Noktasına dönüşen POS’un temel bir parçasıdır.Doğru restoran POS sistemini oluşturmak hem donanımsal hem de yazılımsal açıdan artık günümüzün vazgeçilmez bir gereği haline gelmiştir. Müşterileri kişiselleştirilmiş, verimli bir restoran deneyiminin merkezine nasıl koyabileceğinizi artık biliyoruz.İdeal restoran ve yemek servisi POS sisteminin temel işlevlerinden sadece birkaçıdır.Doğru yazılımın bugün ve yarın işinizi nasıl destekleyebileceğini günümüzde biliyoruz.

Sonuç

Özellikle tüm işimizi tek bir yerden ve olağanca şeffaflığı ile sürdürülebilir kılmak istiyorsak restoran pos sistemleri bizim için lüks değil mecburiyettir.Gününüz ne kadar yoğun ve stresli olursa olsun POS’unuz sizi her zaman kontrol altında tutar ve personelinizin verimli kalmasına yardımcı olur. Özel kat planları, menü yönetimi, zamanlanmış etkinlikler, iş akışı, yazıcı yönetimi, personel yönetimi ve takibi, genişletilmiş ve ihtiyaca uygun raporlama seçenekleri, stok sevkiyat kontrolü ve takibi, masa planları, mutfak ekranları, sipariş yazıcıları, anlık promosyonlar, müşteri sadakat uygulamaları, caller ID desteği, 7/24 destek, anlık indirimler, tek bir merkezden menü güncelleme…. Vb sayamayacağımız bir çok özelliğe Robotpos restoran pos sistemleri ile artık  ulaşmanız çok kolay..

restoran pos programı

Neden Robotpos?

En Kolay, En Hızlı , En Sorunsuz Restoran Yönetim Sistemi

İş Akışınıza ve çalışma şeklinize uyum sağlayan, kullanımı pratik, kolay öğrenilen yıllarca sorunsuz kullanacağınız, yönetim çözümlerimiz ile tanışın.

2003 yılından bu yana, Butik işletmelerden, 100’lerce şubesi bulunan restoran ve kafe zincirlerine, uçtan uca yönetim çözümleri üretiyoruz

En İyi İşletmelerin Tercihi

Robotpos Otomasyon Sistemleri – Referanslarımızdan Bazıları
null

Bizim İçin Ne Dediler?

Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin, Firmamız Hakkında Görüşleri.
null

Rakamlarla Robotpos

Robotpos, 11 ülkede 3000’den fazla şubede tercih ediliyor.
null
null

RobotPos'ile tanışmak ister misiniz ?

Katma değerli çözümlerimiz ile tanışmak ve size nasıl faydalı olabileceğimiz konusunu değerlendirmek üzere bizim ile iletişime geçebilirsiniz..

Demo Talep Formu

""
1
İsminizİsminiz
Firma Adı
Telefonyour full name
Mesajınız
0 /
reCaptcha v3
Previous
Next

destek ve cagri merkezi hizmetleri

365 gün Destek İmkanı

Talep ve Sorunlarınız için 7x24 açık çözüm noktası

Uzman ve güler yüzlü ekibimiz ve 7×24 açık Çağrı Merkezimiz ile  kullanıcılarımıza ürünlerimizi kesintisiz olarak kullanmaları için destek hizmeti veriyoruz