);

Restoran Pos Sisteminin Sahip Olması Gereken Temel Özellikler Nelerdir?

Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2019

İyi Bir restoran pos Sisteminde olması gerekli temel özellikler

Restoranlar, bu kadar hızlı, zorlu ve rekabetçi bir sektörde ayakta kalabilmek için otomasyon sistemlerine ihtiyaç duyuyor. Bir restoran otomasyon sistemi kurmak, bir restoran yönetimi zorluğunu ortadan kaldırabilir ve karınızı birçok yönden artırabilir. İşte restoran otomasyon sisteminizin sahip olması gereken en az dört özellik.

pos sistemi temel ozellikler

Envanter Yönetimi

Restoran endüstrisindeki en büyük iki harcama envanter ve işçilik yönetimidir. Restoran POS sistemleri, her satıştan sonra stok düzenlemesi yaparak envanteri takip edebilir. POS yazılımınıza bağlı olarak, her bir öğe için yeniden sıralama ölçütleri ayarlayarak ve bu ölçütlere ulaşıldığında sistemin sizin için siparişi göndermesine izin vererek tüm süreci otomatikleştirebilirsiniz.

Bu, aşırı stoklama nedeniyle ürünün bozulmasını ve stoklama nedeniyle ürünlerinizin bozulmasını önleyecektir. En sevdikleri menü öğesinin kullanılamaz olduğunu söyleyerek bir müşteriyi bir daha asla hayal kırıklığına uğratmak zorunda kalmayacaksınız. Dahası, restoran otomasyon POS sisteminiz masrafları azaltmanıza ve genel stok maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olduğundan, yatırımda sağlam bir getiri elde edersiniz.

Maliyet yönetimi ürünlerimize buradan erişebilirsiniz

İşgücü Optimizasyonu

Restoran POS sistemleri satışları günlere ve saatlere göre takip edebilir. Bu, hangi günlerin en yoğun olduğu ve günün hangi saatlerinde en çok yoğunluk gördüğü konusunda sizi bilgilendirir. Nihayetinde personel çalışma saatlerini progralamnıza, fazla ya da yetersiz çalışmanıza engel olmanıza, sizi en büyük ikinci masrafınız olan işçilikten kurtarmanıza olanak tanır.


Dayanıklı endüstriyel cihaz desteği

İster mobil ister sabit yerinde satış ekipmanları olsun, kullanılacak tüm öğeleri işletmenizin profiline ve kullanma sıklığına göre seçmek oldukça önemlidir. Restoran ortamları, özellikle garsonların sürekli kullandıkları el terminalleri düşme – çarpma- kırılma; mutfaklarda kullanılan mutfak sipariş ekranları (KDS) ise yüksek sıcaklık-nem-toz durumlarına karşı  risk içermektedir. Bu sebeple doğru ve işletmenize uygun cihaz tercihi yaparak, en yoğun saatinizde donanımsal bir problem yaşama ihtimalinizi neredeyse sıfırlayabilirsiniz.

Dokunmatik Ekran Terminali

Çalışanlar rezervasyonları yönetebilir, açık masaları görebilir ve doğrudan ekrandan sipariş alabilir. Terminaller ergonomik açıdan da verimlidir, garsonun, mutfak ya da kasa personelinin  ihtiyaç duyabileceği tüm özellikleri sunarken oldukça az yer kaplar. Bu özelliklere sahip Restoran POS sistemleri, işletmenizin olmazsa olmaz yapıtaşlarıdır. Bu zorunluluklar restoranınızın verimliliğini ve profesyonelliğini arttırır, daha yüksek karlara ulaşmanızı sağlarken hem müşteri ağınızı genişletir hem de müşteri memnuniyetinizi arttırır.

Donanım ürünlerimize bölümden ulaşabilirsiniz


Neden Robotpos?

En Kolay, En Hızlı , En Sorunsuz Restoran Yönetim Sistemi

İş Akışınıza ve çalışma şeklinize uyum sağlayan, kullanımı pratik, kolay öğrenilen yıllarca sorunsuz kullanacağınız, yönetim çözümlerimiz ile tanışın.

2003 yılından bu yana, Butik işletmelerden, 100’lerce şubesi bulunan restoran ve kafe zincirlerine, uçtan uca yönetim çözümleri üretiyoruz

En İyi İşletmelerin Tercihi

Robotpos Otomasyon Sistemleri – Referanslarımızdan Bazıları
null

Bizim İçin Ne Dediler?

Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin, Firmamız Hakkında Görüşleri.
null

Rakamlarla Robotpos

Robotpos, 11 ülkede 3000’den fazla şubede tercih ediliyor.
null
null

RobotPos'ile tanışmak ister misiniz ?

Katma değerli çözümlerimiz ile tanışmak ve size nasıl faydalı olabileceğimiz konusunu değerlendirmek üzere bizim ile iletişime geçebilirsiniz..

Demo Talep Formu

""
1
İsminizİsminiz
Firma Adı
Telefonyour full name
Mesajınız
0 /
reCaptcha v3
Previous
Next

365 gün Destek İmkanı

Talep ve Sorunlarınız için 7x24 açık çözüm noktası

Uzman ve güler yüzlü ekibimiz ve 7×24 açık Çağrı Merkezimiz ile  kullanıcılarımıza ürünlerimizi kesintisiz olarak kullanmaları için destek hizmeti veriyoruz