fbpx

Restaurant programı

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2011

restaurant programı


Restaurant Programı

Bir müşterinin ziyaretini ve ödeme geçmişini ve ayrıca favori ürünlerini izleyebilirsiniz.Bir müşteri tarafından yapılan son rezervasyonu görebilirsiniz.

Bunları tablolara taşıyabilir ve analizlerini yapabilirsiniz.Müşteri sadakat uygulamaları ile kişiye veya en çok tercih edilen zamana göre ayarlanmış promosyonlar hazırlayabilirsiniz.Bu sayede çalışanlarınızın zamanından ciddi şekilde tasarruf edeceksiniz. Belirtilen zamanda, fiyatlar azalacak ve bittiğinde orijinal haline geri dönecektir.

Robotpos restoran pos sistemi sizin için tüm ayarlamaları yapabilir.Sıralama aşağıdaki şekilde olur;Öncelikle bir promosyon zamanı ayarlayın (başlangıç ve bitiş)Yeni fiyat bilgilerini girin.

Sistemin promosyonu durdurmasına izin verin . Müşteriye bakan ekranda (customer screen- müşteri bilgi ekranı) promosyonun görüntülenmesine ve bu sayede müşterinin oluşan promosyondan haberdar olmasına izin verin.Ödeme adımlarınızı basitleştirin ve müşterilerinize siparişlerini alan bir ekranda faturalarını göstererek güven oluşturun.

Ayrıca, en çok satan ürünleri ekranda gösterebilir ve bu sayede daha fazla ilgi yaratabilirsiniz.
Müşteri bilgi ekranınızı ödeme ya da sipariş göstermediğiniz zamanlarda logonuz, ve çeşitli kampanya ya da lezzetli ürünlerinizi göstererek değerlendirebilirsiniz.


Neden Robotpos?

En Kolay, En Hızlı , En Sorunsuz Restoran Yönetim Sistemi

İş Akışınıza ve çalışma şeklinize uyum sağlayan, kullanımı pratik, kolay öğrenilen yıllarca sorunsuz kullanacağınız, yönetim çözümlerimiz ile tanışın.

2003 yılından bu yana, Butik işletmelerden, 100’lerce şubesi bulunan restoran ve kafe zincirlerine, uçtan uca yönetim çözümleri üretiyoruz

En İyi İşletmelerin Tercihi

Robotpos Otomasyon Sistemleri – Referanslarımızdan Bazıları
null

Bizim İçin Ne Dediler?

Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin, Firmamız Hakkında Görüşleri.
null

Rakamlarla Robotpos

Robotpos, 11 ülkede 3000’den fazla şubede tercih ediliyor.
null
null

RobotPos'ile tanışmak ister misiniz ?

Katma değerli çözümlerimiz ile tanışmak ve size nasıl faydalı olabileceğimiz konusunu değerlendirmek üzere bizim ile iletişime geçebilirsiniz..

Demo Talep Formu

""
1
İsminizİsminiz
Firma Adı
Telefonyour full name
Mesajınız
0 /
reCaptcha v3
Previous
Next

destek ve cagri merkezi hizmetleri

365 gün Destek İmkanı

Talep ve Sorunlarınız için 7x24 açık çözüm noktası

Uzman ve güler yüzlü ekibimiz ve 7×24 açık Çağrı Merkezimiz ile  kullanıcılarımıza ürünlerimizi kesintisiz olarak kullanmaları için destek hizmeti veriyoruz