);

Restoran Adisyon Sistemi

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2011

Restoran Adisyon Sistemi

Adisyon Sistemi


Restoranlarda elektronik adisyon sistemi; sipariş verme, sipariş ekleme, sipariş iptal etme, siparişin bir kısmını iptal etme, ödeme cihazları ve sipariş işleme, menüyü gözden geçirme, menüden yiyecek ve içecek seçme ve restorandaki oturma yeri mevcut olmadan önce siparişlerini elektronik olarak vermesine.. vb gibi birçok işleme izin verir.

Restoran adisyon sistemi;  mutfak personeline yiyecek ve içecek siparişlerini eş zamanlı görmesine ve bu sayede hızlıca sipariş hazırlama kısmına geçebilmelerine olanak tanır. Restoran yöneticileri ise; anlık sipariş durumlarını, mutfağın günlük saatlik aylık yada dönemsel yoğunluklarını, hangi siparişin kaç dakikada hazırlandığını, hangi garsonun ne kadar sipariş aldığını.. vb anlık olarak takip edebilirler.

Restoranın,

  • Personel atamalarını belirlemek ve böylece mümkün olan en kısa sürede mümkün olan en iyi hizmeti sunmak
  • Geleneksel restoran sipariş ve ödeme sistemlerinin darboğazlarını ve baş ağrısını ortadan kaldırmak amacı ile bilgisayarlı adisyon sistemi kullanılmaktadır.

Robotpos restoran otomasyon sistemi yazılımı; tek veya şube restoranlarda, yemekhaneler, kafeler, pastaneler veya otellerde kullanılabilir.Robotpos restoran otomasyon sistemi yazılımı istediğiniz her dilde sizlere destek vermeye hazırdır.  Yabancı müşterilerinize uygun gıda ürünlerinizi girebilir ve bunlarla ilgili resimlerini istediğiniz dilde (Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve hatta Çince) gösterebilirsiniz.

Genel Özellikler

Robotpos adisyon sistemi, satış yazılımı ile siparişleriniz üzerinden kolayca ekleme çıkarma  yapabilir ve bunları takip edebilirsiniz. Sistemden sipariş iptali olsa dahi veri silinmez sadece iptal olarak gözükür ve hangi kullanıcı tarafından ve ne için yaptığı belirtilmek zorundadır. Örneğin; müşteri sipariş değiştirdi, müşteri iptal etti..  şeklinde.  Bunun dışında Robotpos adisyon sistemi size masalarda uygulayabileceğiniz bazı senaryolar sunuyor. Örneğin, her kat ya da bahçe planına uygun masa düzenlemeleri yapabilir, dilediğiniz zaman bunları değiştirebilirsiniz.

Restoran adisyon Sistemi elektronik adisyon

Restoran adisyon Sistemi elektronik adisyon

Robotpos otomasyon sistemleri yazılımları ile, müşterilerinizin siparişlerini hızla takip etmeniz kolaylaşır. Verilen siparişler otomatik olarak mutfağa aktarılır ve mutfak personeli bu siparişleri hazırlamaya başlar. Bu hazırlık sırasında siparişlerde kullanılan malzemeler depo stoklarından otomatik olarak azaltılabilir ve bu malzemeler kolayca takip edilebilir.  Reçete sistemi hazırlanabilir ve bu sayede sisteme tarif girilerek çoklu malzeme kullanılan siparişlerde stok durumu kontrolü şeffaflaşır.

Ayrıca, yemek hazırlama zamanına bir yemek pişirme ekibine sipariş verildiğinde, yiyecek hazırlama süresini performans kriterleri raporunda da izleyebilirsiniz. Mutfaktaki yiyecekler garson tarafından takip edilebilir ve müşteriye hazırlık için ne kadar zamana ihtiyaç duyulacağı konusunda bilgi verilir. İstediğiniz yiyecek tarifini hazırlayabilir ve bu tariflere göre malzeme – stok ilişkisini takip edebilirsiniz.Robotpos otomasyon sistemleri yazılımı ayrıca tartı makinesi desteği de sağlayabilir, yani satışta gıda ürünlerinizle birlikte ağırlık, hacim veya boyutlarda satılan barkodu kullanabilirsiniz. Tartı makinenizi Robotpos restoran otomasyon sistemine bağlayabilir ve ağırlık, hacim veya boyut desteği ile barkod tarayıcınızı ve yazıcınızı kullanabilirsiniz. Bu özellikler ile barkod okuyabilir ve yazdırabilirsiniz. Özellikle şarküteri hizmeti veren restoran ve cafelerde tartı ve barkod okuma sistemi sıklıkla kullanılmakta ve işletme verimini oldukça arttırmaktadır. Ayrıca şube veya bölge ofislerinin satış performansını takip edebilir, raporlarını tek tek veya toplu halde görebilirsiniz. Çok şubeli işletmelerde veya restoran / yiyecek zincirinizi bu raporlarla kolaylıkla görüntüleyebilir ve aldığınız sonuçlara göre daha verimli yönetebilirsiniz.


Neden Robotpos?

En Kolay, En Hızlı , En Sorunsuz Restoran Yönetim Sistemi

İş Akışınıza ve çalışma şeklinize uyum sağlayan, kullanımı pratik, kolay öğrenilen yıllarca sorunsuz kullanacağınız, yönetim çözümlerimiz ile tanışın.

2003 yılından bu yana, Butik işletmelerden, 100’lerce şubesi bulunan restoran ve kafe zincirlerine, uçtan uca yönetim çözümleri üretiyoruz

En İyi İşletmelerin Tercihi

Robotpos Otomasyon Sistemleri – Referanslarımızdan Bazıları
null

Bizim İçin Ne Dediler?

Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin, Firmamız Hakkında Görüşleri.
null

Rakamlarla Robotpos

Robotpos, 11 ülkede 3000’den fazla şubede tercih ediliyor.
null
null

RobotPos'ile tanışmak ister misiniz ?

Katma değerli çözümlerimiz ile tanışmak ve size nasıl faydalı olabileceğimiz konusunu değerlendirmek üzere bizim ile iletişime geçebilirsiniz..

Demo Talep Formu

""
1
İsminizİsminiz
Firma Adı
Telefonyour full name
Mesajınız
0 /
reCaptcha v3
Previous
Next

365 gün Destek İmkanı

Talep ve Sorunlarınız için 7x24 açık çözüm noktası

Uzman ve güler yüzlü ekibimiz ve 7×24 açık Çağrı Merkezimiz ile  kullanıcılarımıza ürünlerimizi kesintisiz olarak kullanmaları için destek hizmeti veriyoruz