);

Restoran Adisyon Sistemi

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2011

Restoran Adisyon Sistemi

Mobil ekleme ve restoran adisyon sistemi, şirketinizdeki tüm detayları bir yandan ve her türlü mobil cihazda takip edebilmeniz için kurulmuştur. Dünyanın neresinde olursanız olun, tüm detayları anında ekranınızdan takip edebilirsiniz.

Robotpos restoran otomasyon sistemi yazılımı; tek veya şube restoranlarda, yemekhaneler, kafeler, pastaneler veya otellerde kullanılabilir.Robotpos restoran otomasyon sistemi yazılımı istediğiniz her dilde sizlere destek vermeye hazırdır.  Yabancı müşterilerinize uygun gıda ürünlerinizi girebilir ve bunlarla ilgili resimlerini istediğiniz dilde (Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve hatta Çince) gösterebilirsiniz. Genel Özellikler :Robotpos otomasyon sistemleri satış yazılımı ile siparişleriniz üzerinden kolayca ekleme çıkarma  yapabilir ve bunları takip edebilirsiniz. Sistemden sipariş iptali olsa dahi veri silinmez sadece iptal olarak gözükür ve hangi kullanıcı tarafından ve ne için yaptığı belirtilmek zorundadır. Örneğin; müşteri sipariş değiştirdi, müşteri iptal etti..  şeklinde.  Bunun dışında Robotpos otomasyon sistemleri yazılımları size masalarda uygulayabileceğiniz bazı senaryolar sunuyor. Örneğin, her kat ya da bahçe planına uygun masa düzenlemeleri yapabilir, dilediğiniz zaman bunları değiştirebilirsiniz.

[dt_fancy_image image_id=”40876″]
[dt_fancy_image image_id=”40872″]

Robotpos otomasyon sistemleri yazılımları ile, müşterilerinizin siparişlerini hızla takip etmeniz kolaylaşır. Verilen siparişler otomatik olarak mutfağa aktarılır ve mutfak personeli bu siparişleri hazırlamaya başlar. Bu hazırlık sırasında siparişlerde kullanılan malzemeler depo stoklarından otomatik olarak azaltılabilir ve bu malzemeler kolayca takip edilebilir.  Reçete sistemi hazırlanabilir ve bu sayede sisteme tarif girilerek çoklu malzeme kullanılan siparişlerde stok durumu kontrolü şeffaflaşır.

Ayrıca, yemek hazırlama zamanına bir yemek pişirme ekibine sipariş verildiğinde, yiyecek hazırlama süresini performans kriterleri raporunda da izleyebilirsiniz. Mutfaktaki yiyecekler garson tarafından takip edilebilir ve müşteriye hazırlık için ne kadar zamana ihtiyaç duyulacağı konusunda bilgi verilir. İstediğiniz yiyecek tarifini hazırlayabilir ve bu tariflere göre malzeme – stok ilişkisini takip edebilirsiniz.Robotpos otomasyon sistemleri yazılımı ayrıca tartı makinesi desteği de sağlayabilir, yani satışta gıda ürünlerinizle birlikte ağırlık, hacim veya boyutlarda satılan barkodu kullanabilirsiniz. Tartı makinenizi Robotpos restoran otomasyon sistemine bağlayabilir ve ağırlık, hacim veya boyut desteği ile barkod tarayıcınızı ve yazıcınızı kullanabilirsiniz. Bu özellikler ile barkod okuyabilir ve yazdırabilirsiniz. Özellikle şarküteri hizmeti veren restoran ve cafelerde tartı ve barkod okuma sistemi sıklıkla kullanılmakta ve işletme verimini oldukça arttırmaktadır. Ayrıca şube veya bölge ofislerinin satış performansını takip edebilir, raporlarını tek tek veya toplu halde görebilirsiniz. Çok şubeli işletmelerde veya restoran / yiyecek zincirinizi bu raporlarla kolaylıkla görüntüleyebilir ve aldığınız sonuçlara göre daha verimli yönetebilirsiniz.