fbpx

Modern Restoran Yazılımı, Personel

Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2019

Kullanıcı dostu bir sistemle çalışın.

Robotpos restoran pos sistemi; personelinize gerekli ve nokta atışı eğitimi kurulumdan hemen sonra vermektedir.  Etkili bir eğitimle personeliniz birkaç gün içerisinde sistemi kullanmaya hakim olmaya başlayacaktır. Ara yüz tamamen sizin ihtiyacınıza göre özelleştirilir ve her terminalin sadece kullanacağı butonlar görünür olur.

Çok sık kullanılanlar daha da belirginleştirilerek  garson ya da kasiyer için kullanımı oldukça basit bir hal alır.  Yetkilendirme dereceleri Robotpos restoran pos sistemi  çalışan başına veya kullanıcı grubuna göre yetkilendirme ayarları ile işletmeniz üzerindeki kontrolü elinizde tutmanızı sağlar. Kullanıcı izinleriyle, bireysel çalışanlarınızın neye erişebileceğine siz karar verirsiniz.

Örneğin restorandaki grup indirimini belirlediğiniz bir personel yaparken; sipariş iptalini başka bir personele yaptırabilirsiniz. Belirli izinlerle kullanıcı rolleri oluşturun.Ekibinizin ve atanmış işin rolünü yeteneklere göre yönetebilirsiniz. Personel raporlama Robotpos restoran cafe pos sistemi yazılımları ile  işletmenizde neler olduğunu bilmek için ekibinizi teker teker takip etmenize gerek yok.

Her personele  istenirse manyetik kart okuyucu atanır ve her personel hem kendi kartı hemde ayrıca girdiği personel şifresi ile işlemlerini yapar. Bu şekilde hangi personelin ne yaptığı hangi garsonun hangi saatte hangi masa ile ilgilendiğini, o masanın ne kadar süre ile oturduğunu vb.. hepsini görebilirsiniz. Buna göre günün ya da haftanın çalışanlarını seçebilir dilediğiniz şekilde ödüllendirebilirsiniz.

restoran personel cafe

Neden Robotpos?

En Kolay, En Hızlı , En Sorunsuz Restoran Yönetim Sistemi

İş Akışınıza ve çalışma şeklinize uyum sağlayan, kullanımı pratik, kolay öğrenilen yıllarca sorunsuz kullanacağınız, yönetim çözümlerimiz ile tanışın.

2003 yılından bu yana, Butik işletmelerden, 100’lerce şubesi bulunan restoran ve kafe zincirlerine, uçtan uca yönetim çözümleri üretiyoruz

En İyi İşletmelerin Tercihi

Robotpos Otomasyon Sistemleri – Referanslarımızdan Bazıları
null

Bizim İçin Ne Dediler?

Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin, Firmamız Hakkında Görüşleri.
null

Rakamlarla Robotpos

Robotpos, 11 ülkede 3000’den fazla şubede tercih ediliyor.
null
null

RobotPos'ile tanışmak ister misiniz ?

Katma değerli çözümlerimiz ile tanışmak ve size nasıl faydalı olabileceğimiz konusunu değerlendirmek üzere bizim ile iletişime geçebilirsiniz..

Demo Talep Formu

""
1
İsminizİsminiz
Firma Adı
Telefonyour full name
Mesajınız
0 /
reCaptcha v3
Previous
Next

destek ve cagri merkezi hizmetleri

365 gün Destek İmkanı

Talep ve Sorunlarınız için 7x24 açık çözüm noktası

Uzman ve güler yüzlü ekibimiz ve 7×24 açık Çağrı Merkezimiz ile  kullanıcılarımıza ürünlerimizi kesintisiz olarak kullanmaları için destek hizmeti veriyoruz