Robotpos Otomasyon Sistemleri

11 ülkede faaliyet gösteren %100 yerli Robotpos Otomasyon Sistemleri ile işletmeler, operasyonel süreçlerini verimliliği ve kârlılığı artıracak avantajlar ile donatıyor!
Robotpos Pos Terminali

2003 yılında kurulan Robotpos Otomasyon Sistemleri, gıda ve perakende sektöründe 15 yılı aşkın deneyimiyle firmalara uçtan uca otomasyon çözümleri sağlıyor. İster tek ister de çok sayıda şubeye sahip olsun, her boyuttaki işletmeye verimliliği artıran çözümler sunan Robotpos, konusunda uzman personeliyle 7/24 destek hizmeti veriyor.

Merkezi satış noktası yönetiminden merkezi stok yönetimine, bayi ve franchise ağı yönetiminden merkezi üretim, sevkiyat ve lojistik ağı yönetimine kadar işletmeye her noktada destek veren ve bütün operasyonun tek bir sistem üzerinden canlı olarak takip edilmesini sağlayan Robotpos çözümleri, 11 ülkede 3000’den fazla şubede tercih ediliyor.

İletişim Formu
0
+
11 Ülkede Hizmet
0
%
%100 Yerli
0
+
Çoklu Şube
0
360' Çözümler
0
+
Şube

Müşteri Odaklı

%100 yerli ürün ve hizmetleriyle, değişen mevzuatlara anında adapte olan ve gıda işletmelerinin faaliyetlerini kesintisiz sürdürmelerini sağlayan Robotpos, özelleştirilebilen çözümleri sayesinde işletmelere tam uyumluluk sunarken, ihtiyaçlara hızlı ve etkin çözümler vadediyor.

Misyonumuz

Ülkemizdeki gıda işletmeciliğinin altyapı standartlarını dünya kalitesine yükselterek, hem şirketlere değer kazandırmak hem de müşterilerine en hızlı ve sorunsuz çözümler sunmak hedefiyle yola koyulan Robotpos, bu amaçla 15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor. Ürün ve hizmetleriyle sadece Türkiye’de değil, yurt dışındaki 10 farklı lokasyonda da yer alan Robotpos, gelecek yıllarda daha çok ülkeye açılarak, gıda işletmeciliği özelinde otomasyon sistemleri alanının Türkiye’den çıkan öncü firması konumunu güçlendirmeyi planlıyor.

Vizyonumuz

Dijitalleşen dünyanın ihtiyaçlarını farkında olan, ürün ve sistemlerini tüm dünyayı takip ederek geliştiren ve özelleştiren Robotpos, müşterilerini çağın gereklerine uygun otomasyon sistemleriyle buluşturuyor. Türkiye’yi başarıyla temsil eden gıda işletmelerinin ardındaki çözüm ortağı olmak ve katma değer yaratarak müşterileriyle omuz omuza yeni başarılara imza atmak isteyen Robotpos, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı disiplin edinerek faaliyetlerini sürdürüyor.

Robotpos Otomasyon

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve Robotpos ailesiyle tanışmak için “İletişim Formu”muzu doldurabilirsiniz.