Özellikle pastane, şarküteri, kilo ile et, steak house, kasap vb tartımlı ürün satan işletmelerin bu satış türü için kullandıkları modüldür.

 • Kullanımı son derece basittir.
 • Pastane, şarküteri, kasap vb.. tartımlı ürün satan işletmeler için özel olarak geliştirilmiştir. Ürün grubu, ürün ve ödeme tipi butonları aynı ekranda yer alır. Ödeme tipi seçilip satış işlemi tamamlandığında ekranda yeni bir tezgah satış adisyonu otomatik olarak açılır. Bu sayede satış operasyonu en kısa sürede en basit şekilde tamamlanır. Aynı ekranda hem ekrandaki ürünlere dokunmak suretiyle hem de barkod okutmak suretiyle satış yapılabilir. Ürün sayısının çok olduğu işletmelerde ürün ara butonu ile satışı yapılmak istenen ürünlere en kısa sürede ulaşılabilir. Terazi entegrasyonu ile teraziye konulan ürünün canlı tartım bilgisi ekranda görünür. Ekranda ürünün seçilmesi ile birlikte seçilen ürün tartım bilgisi ve fiyatı ile birlikte adisyona otomatik olarak işlenmiş olur. Temassız kart okuyucu ve temassız kart desteği ile müşterinin birden fazla tezgah üzerinde alış veriş yapması ve kendisine verilen temassız kart ile ödeme yapması sağlanabilir.
 • İşletmeleri barkod basabilen pahalı terazi temin etme zorunluluğundan kurtarır.
 • Çalışanları terazi üzerinde plu ezberleme derdinden kurtarır. Çalışanlar dokunmatik ekran üzerinde ürün grupları ve ürün ara özelliği ile ürün sayısı ne kadar çok olursa olsun hızlıca satmak istedikleri ürüne ulaşabilirler.
 • Barkod basılarak satış yapılan işletmelerde çalışanlar satmak istedikleri ürünlerin terazi üzerindeki plu kodlarını ezberlemek durumundadırlar. Bu durum özellikle ürün sayısının çok olduğu işletmelerde çalışanları ürün satışlarında benzer fiyattaki ürünler üzerinden satış yapmaya zorlamakta bu durumda işletmelerin stok takiplerini imkansız hale getirmektedir. Terazi entegrasyonu ile bu sorun aşılır ve etkin stok takibi sağlanır.
 • Barkod basabilen terazi kullanan işletmelerde basılan barkodlar silinebilmekte, kaybolabilmekte, bu gibi bir durumda da tezgahtan satılan ürünlerin akıbeti belli olmamaktadır. Ancak terazi entegrasyonu kullanılan işletmelerde satış anında adisyon sisteme işlendiğinden satışı yapan personel ve ürünler kayıt altına alınarak kaçakların önlenmesi sağlanmaktadır.
 • İşletmeleri süre gelen sarf malzemesi masrafından kurtarır. (barkod fişi, etiket)
 • Barkod basabilen terazi kullanan işletmelerde restoran yönetim sistemine yeni bir ürün tanımlandığında veya menüde fiyat değişikliği yapıldığında işletmede yer alan terazilerinde ayrıca programlanması gerekmektedir. Terazi entegrasyonu bu konuda da işletmeleri ciddi bir iş yükünden kurtarmakta ve işletmelere ciddi zaman kazandırmaktadır.
 • Tezgah satış modundan aynı anda birden fazla müşteriye hizmet edilebilir. Bir müşteriye yapılan satış beklemeye alınarak aynı ekranda farklı müşterilere satış yapılabilir. Akabinde aynı ekranda beklemeye alınan adisyona dönülere bir önceki müşterinin satışına devam edilebilir.
 • Tezgah satış operasyonu opsiyonel barkod okuyucu, 8” LCD müşteri göstergesi ve para çekmecesi ürünlerimiz ile desteklenebilir.
 • Tezgah satış modunda satış anında aynı ekranda barkod modu butonuna basılmak suretiyle barkod okutularak satış yapılabilir. (Opsiyonel barkod okuyucu gereklidir)
 • Opsiyonel 8” LCD müşteri göstergesi ile ödeme tipi seçilip tahsilatın tamamlanması ile birlikte gerek kasiyere gerekse müşteriye adisyon içeriği, adisyon toplamı, tahsil edilen tutar ve verilmesi gereken para üstü tutarı bilgileri gösterilebilir. Aynı zamanda 8” LCD müşteri göstergesinde gerek satış anında gerekse satış sonrası işletmenin logosu ve tanıtım videoları oynatılabilir.
 • Tahsilatın yapılması ile birlikte para çekmecesi (opsiyonel) otomatik olarak açılır ve tahsilatın çekmeye konulması sağlanır.
 • Tezgah satış modülü için geliştirilen özel güvenlik parametresi ile satış tamamlanmadan yapılan iptal ve düzeltme işlemlerinde de yetki sorulması ve sebep belirtilmesi zorunlu kılınabilir. Böylelikle olası kaçakların önüne geçilebilir.