Merkezi stok – maliyet yönetimi

Gün geçtikçe gelişmekte ve hizmet kalitesini yükseltmekte olan konuk ağırlama sektörü; bir yandan verilen hizmetlerin kalitesini arttırırken, öte yandan artan maliyetler ve rekabetçi piyasa koşulları altında, kazanç kaybına uğramamanın farklı yollarını aramaktadır.

Bu noktada, iş süreçlerinin standart hale getirilmesi, personelin bilinçlendirilmesi ve teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan istifade edilmesi her geçen gün daha önem kazanmaktadır.

Robotpos stok – maliyet yönetimi modülünün anında veri akışı özelliği ile eldeki stoğun gerçek zamanlı değerini görebilir, geçmiş stok verilerinizi hesaplayabilir ve bunları finansal tablolarınızla karşılaştırıp uzun – kısa vadeli stok – maliyet planlamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Efektif modül kullanımı; stok fazlalığından kaynaklanan maliyeti ve sonucunda oluşan fiyat kırılmalarınızı minimize ederken; doğru fiyatlandırma oranınızı büyük ölçüde arttıracaktır. Aynı zamanda Robotpos stok – maliyet yönetimi aylara bağlı değişken taleplerden doğan mal alım durumlarınızı öngörmenizi sağlayacak ve dönemsel stok problemlerinizi ortadan kaldıracaktır.

 

Robotpos stok yönetimi ile, anlık stok sevkiyat raporlarınızı inceleyip mağazalar arası organizasyon yapabilirsiniz.